Demand Inc: Business Development Consultant

Sediu: San Francisco

URL: https://demandinc.co

Sunteți un vânător născut în natură, cu un talent pentru partea de sus a pâlniei (de exemplu, știți cum să rezervați întâlniri extraordinare).

Despre tine:

Îți plac vânzările și cea mai importantă parte a oricărei pâlnii de vânzări, partea de sus! Sunteți incredibil de orientat spre detalii și aveți un talent pentru rezolvarea problemelor. Îți place să lucrezi independent și în colaborare pentru a găsi soluții. Ai o atitudine de neoprit de optimistă și îți place să lucrezi cu oamenii. Sunteți un expert în gestionarea timpului și prioritizarea sarcinilor dvs. S-ar putea să nu fiți poet, dar vă exprimați bine în scris. Cunoști fluent atât limba engleză scrisă, cât și cea orală.

Tu și responsabilitățile tale:

:: Ești setul pentru închidere
:: Știți cum să accelerați partea de sus a pâlniei (de exemplu, întâlniri de carte)
:: Sunteți un maestru la rezervările de întâlniri care duc la oportunități de venituri (de exemplu, MVP cu pâlnie superioară)
:: Știi pe cine și unde să vânezi
:: Puteți executa experimente iterative multi-variante în somn
:: Ești un jucător de echipă și nu ai nicio problemă de coordonare cu mai multe echipe (de exemplu, echipele noastre de cercetare și redactare)
:: Veți oferi comunicare clienților săptămânal, raportare și pasiune pentru rezolvarea provocărilor lor unice
:: Aveți o curiozitate autentică despre oameni, tehnologie de vânzare și afaceri, cu abilități excelente de ascultare
:: Ești adaptabil și prosperi în situații noi în care poți gândi în picioare
:: Aveți o unitate intrinsecă pentru a avea succes

Avantaje:

100% la distanță!
Salariu competitiv + comisioane necapitate
Beneficii pentru sănătate (numai SUA)

Cerințe:

Fii stăpânul domeniului tău (alias, responsabilitățile enumerate ^^ de mai sus).

A aplica: https://weworkremotely.com/remote-jobs/demand-inc-business-development-consultant

Demand Inc

Locatie companie: San Francisco

Site web

Aplica pe WWR

Pentru a aplica la locul de munca remote "Demand Inc: Business Development Consultant", oferit de compania Demand Inc veti fi redirectionat catre weworkremotely.com.